Przy niezbyt sprzyjającej, bo wietrznej aurze w sobotę 21 maja rozpoczęły się Dni Kołobrzegu. Miasto Kołobrzeg ma 767 lat. Uroczystości rozpoczęły się na dziedzińcu Kołobrzeskiego Ratusza, gdzie zgromadzeni goście, przyjaciele miasta, mieszkańcy i turyści wspólnie rozpoczęli świętowanie.

Prezydent Anna Mieczkowska tradycyjnym przecięciem liny rozpoczęła Dni Kołobrzegu. Następnie ulicami miasta wyruszył barwny korowód w stronę portu pasażerskiego, w którym udział wzięły dzieci z rodzicami oraz nauczyciele naszego Przedszkola. Tam też odbył się festyn rodzinny.

Serdecznie dziękujemy obecnym dzieciom i rodzicom za udział w przemarszu i promocji naszego Przedszkola. Do zobaczenia za rok!

1
Dni Kołobrzegu - 1
Dni Kołobrzegu - 2
Dni Kołobrzegu - 3
Dni Kołobrzegu - 4
Dni Kołobrzegu - 5
Dni Kołobrzegu - 6
Dni Kołobrzegu - 7
Dni Kołobrzegu - 8

Tekst: Teresa Kocoń
Zdjęcia: Archiwum przedszkola