Przedszkola dla wszystkich

Gmina Miasto Kołobrzeg realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.: "PRZEDSZKOLA DLA WSZYSTKICH - rozszerzenie oferty do edukacji przedszkolnej, w tym z uwzględnieniem dzieci ze specjalnymi potrzebami kształcenia (w tym z niepełnosprawnościami) na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg".

W ramach realizacji projektu w Przedszkolu Miejskim nr 3 przewidziano do realizacji następujące zadania:

Przyjaciele Zippiego

Projekt "Przyjaciele Zippiego” program promocji zdrowia psychicznego dzieci w wieku 5-6 lat realizujemy w gr. 3 i 5 w roku szkolnym 2021/2022.

Jego realizacja została dofinansowana ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg przeznaczonych na zapobieganie alkoholizmowi (rozdział 85 154). Kwota dofinansowania to 2040,00 zł.

materiał w przygotowaniu