W dniu 21.12.2023 r. w grupie I "Ślimaczki" odbył się występ artystyczny dla rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci miały okazję wykazać się zdolnościami recytatorskimi, wokalnymi oraz tanecznymi. Wspólne śpiewanie kolęd z rodzicami sprawiło dzieciom ogromną radość. Podczas uroczystości panowała miła i przyjazna atmosfera.

W ubiegłym tygodniu odwiedziła nas w grupie mama Mikołaja, która przeczytała dzieciom bajkę o przygodach rybki Nemo. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści. Dziękujemy mamie Mikołaja za wizytę i zapraszamy również innych rodziców do przeczytania wybranej bajki.

Okres świąt to wyjątkowy czas. Dzieci z grupy I "Ślimaczki" po raz pierwszy poznały zwyczaje panujące w naszym przedszkolu. Po wizycie Świętego Mikołaja, maluszki miały możliwość rozpakowania prezentów, co dało im wiele radości.

Dnia 30.11. 2023 r. obchodziliśmy w grupie maluszków pierwsze "Andrzejki". Wszystkie dzieci w tym dniu miały okazję zaprezentować swoje stroje. Nie zabrakło oczywiście wróżek i czarodziejów. Przedszkolaki chętnie brały udział w przygotowanych wróżbach. Dzieci były bardzo podekscytowane. Na zakończenie maluszki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas tańca z balonami.

Podczas codziennych zajęć w przedszkolu staramy się kształtować u naszych maluszków sprawność manualną. To nic innego jak sprawność naszych rąk. Jest to bardzo istotne, ponieważ w przyszłości wpłynie to na technikę i estetykę pisma oraz podniesie poziom prac plastyczno - technicznych naszych wychowanków.

W miesiącu październiku swoje urodzinki w przedszkolu obchodził Wojtuś. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń.

W miesiącu wrześniu urodzinki swoje obchodzili Kornelia, Tymek oraz Jagna. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń.

Dnia 20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. To jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Maluszki z grupy I "Ślimaczki" pierwszy raz świętowały ten dzień w naszym przedszkolu. Był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiły się kolorowe balony, które rozweselały naszych milusińskich.

Minął pierwszy miesiąc naszej wspólnej przygody. Dzieci z grupy I doskonale radziły sobie w tym dla nich najtrudniejszym okresie. Przedszkolaki poznały nowe panie oraz kolegów i koleżanki. Cały ten czas towarzyszyła nam świetna zabawa, taniec i śpiew.

Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więzy rodzinne. 26 maja w gr I "Ślimaczki" odbyła się wyjątkowa uroczystość: Dzień Mamy i Taty. Przedszkolny hol stał się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości.