W dniach od 1 – 3 czerwca świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Dziecka. Każdego dnia na wychowanków czekały różne atrakcje: ozdabianie balonów, malowanie twarzy, zabawy integracyjne przy muzyce ("Ciepło – zimno", "Taniec z krzesełkami", "Taniec z balonami"), oglądanie filmu edukacyjnego "Dzieci świata".

Na zakończenie dzieci udały się do "Ukrytej Krainy" - miejsca ciekawych wnętrz, zadziwiających postaci, różnych zwierząt i pięknych kolorowych, pełnych magii dekoracji. Dzieci aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach, które wyzwoliły uśmiech na twarzy i radość ze wspólnej zabawy. To ważne święto dla najmłodszych, które jest okazją do kształtowania osobowości i wzmacniania poczucia własnej wartości.

Dzień Dziecka w grupie Montessorek - 1
Dzień Dziecka w grupie Montessorek - 2