Rozstrzygnięcie konkursu "Jesienne głoski"

Nasze przedszkolaki: Maja z gr. IV, Ksenia z gr. V oraz Nikodem z gr. III wzięły udział w X Międzyprzedszkolnym Konkursie Logopedyczno - Plastycznym "Jesienne Głoski" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 6 w Kołobrzegu.

Celem konkursu było wzbogacenie zasobu słownictwa, rozwijanie mowy, szczególnie u dzieci z trudnościami w mówieniu, rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni przedszkolaków oraz wrócenie uwagi na piękno jesiennej aury. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej ilustrującej wybrane przez dziecko słowo związane z porą roku jaką jest jesień (np. kasztany, deszcz, liście, grzyby). Uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz upominki. Serdecznie gratulujemy!

Tekst: Teresa Kocoń
Foto: Archiwum przedszkola