Spotkanie Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w naszym przedszkolu. 20 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci i pracowników przedszkola, które przygotowała gr II "Motylki".

Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki oraz choinka. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny. Dzieci z zaangażowaniem śpiewały kolędy i piosenki o tematyce świątecznej, recytowały wiersze. Dodatkowo spotkanie wzbogacił taniec ze światełkami. Po części artystycznej wszyscy złożyli sobie życzenia. Świąteczne spotkanie wywołało dużo pozytywnych emocji. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Tekst: Dagmara Bulska
Foto: Archiwum przedszkola