Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego nie mogło zabraknąć świątecznych warsztatów w naszym przedszkolu. Wszystkie grupy przedszkolne zaprosiły rodziców do wspólnego wykonania pięknych ozdób świątecznych na choinki.

Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną i przywiązania do najbliższych, wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie opartych na szacunku, akceptacji i miłości, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby na choinki, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, atrakcyjnie spędzony czas i wspólną zabawę.

Tekst: Teresa Kocoń
Foto: Archiwum przedszkola