Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Dnia 12.10.2023 r. nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za wszystko co robią, aby mogli miło i bezpiecznie bawić się i uczyć. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach i piosenkach przygotowanych przez dzieci z grupy V "Pszczółki". Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Joanna Libera. Podziękowała wszystkim za sumienną pracę i osiągnięcia. Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi naszego przedszkola otrzymali także nagrody dyrektora za rzetelną pracę, kreatywność i skuteczne działania w obszarze zadań statutowych przedszkola. Podczas miejskich obchodów DEN w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu w dniu 13.10.2023 r. Nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg odebrały: pani dyrektor Joanna Libera i pani Marta Kuczyńska. Dziękujemy za wszelkie miłe słowa przekazane nam przez dzieci i ich rodziców, kwiaty oraz życzenia.

Tekst: Katarzyna Azierska
Zdjęcia: archiwum przedszkola