Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W tym przedświątecznym okresie w dniach 12-13.12.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu Kiermasz Świąteczny.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się niepowtarzalne ozdoby bożonarodzeniowe takie jak: kartki, aniołki, lampiony, ozdoby z makaronu, stroiki , które były dziełem rąk rodziców i pracowników przedszkola. Oprócz ozdób świątecznych na kiermaszu można było zakupić  pierniczki, ciasta, babeczki.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci, rodziców, dziadków i wprowadził wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Fundusze pozyskane podczas kiermaszu zasiliły konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na potrzeby wychowanków. Łączna kwota zebranych pieniędzy to 1.223,71 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację kiermaszu, jak również nabywcom tak  niepowtarzalnych ozdóbek.

Tekst : Ewa Cymerman

Zdjęcia: Archiwum przedszkola