WALENTYNKI W GRUPIE 5

Miłe święto jakim są Walentynki obchodziliśmy 14 lutego 2024 r. Była to dobra okazja, aby celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. Powiedzieć w tym dniu ciepłe słowa koleżankom i kolegom, wspólnie pobawić się i integrować w grupie. Odpowiednia chwila by wykonać upominek dla tych których kochamy bądź lubimy. Przedszkolaki wykonały własnoręcznie składane serduszka ozdobione według własnego pomysłu.

W tym wyjątkowym dniu każdy przedszkolak otrzymał serduszko z miłą wiadomością. Dzieci obejrzały film edukacyjny "Walentynki". Nie zabrakło zabaw muzycznych. Chłopcy z inwencją twórczą i zaangażowaniem zbudowali serce z klocków clics. Akcentem podkreślającym charakter święta było wręczenie każdemu wychowankowi balonika w kształcie serca.
Walentynki to dzień w którym dzieci obdarowywały się dobrym słowem, walentynką. Z pewnością to udany dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

Tekst: Anna Krzemińska
Zdjęcia: Archiwum przedszkola