Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość.

Najpierw było słychać dzwoneczki, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach przedszkolaków. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a na koniec zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy tanecznej.

Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Mikołaj obiecał, że powróci do nas za rok.  Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Dagmara Bulska

Zdjęcia: Archiwum przedszkola