Dnia 20.09.2023 r. w grupie "Pszczółek" obchodziliśmy bardzo ważne święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione w celu popularyzowania wychowania przedszkolnego, podkreślenia rangi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Tego dnia w przedszkolu czekało na dzieci wiele zabaw, niespodzianek i atrakcji. Obchody w grupie "Pszczółek" rozpoczęliśmy odśpiewaniem "Hymnu Przedszkolaka". Wychowankowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy przy muzyce. Nie zabrakło zabaw plastycznych indywidualnych, w parach i w grupach. Dzieci chętnie ze sobą współpracowały, tworząc kreatywne rysunki bądź bawiąc się ciastoliną. Wiele radości dostarczyły zabawy z chustą animacyjną. Zaangażowanie i uśmiechy świadczyły o wspaniałej zabawie.

Złożyliśmy wychowankom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i źródłem pozytywnych doświadczeń.

Tekst: Anna Krzemińska
Zdjęcia: archiwum przedszkola