Wizyta w Szkole Podstawowej Nr 4
24.06.2026 r. dzieci z grupy V „Pszczółki” i grupy III „Montessorki” odwiedziły Szkołę Podstawową nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu.
Podczas wizyty miały okazję zwiedzić budynek szkoły, zobaczyć sale lekcyjne oraz poznać szkolne pomieszczenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały informacji o nauce i codziennym życiu uczniów.
Po zwiedzaniu przedszkolaki spędziły czas na boisku szkolnym, gdzie wspólnie bawiły się z dziećmi z klasy I. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, a wspólne zabawy dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.
Wizyta była cennym doświadczeniem, które pomogło dzieciom oswoić się ze środowiskiem szkolnym.
Autor: D. Bulska
Foto: Archiwum przedszkola


