Dnia 26.09.2018r., w Hali Milenium odbył się Quiz na temat bezpieczeństwa organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 7.

W Quizie brały udział wszystkie przedszkola z Kołobrzegu, w tym nasze. Reprezentowały nas dzieci z grupy IV ,,Ślimaczki”. O tym, jak każdy powinien dbać o swoje bezpieczeństwo wiedzą wszystkie dzieci. Przedszkolaki musiały zmierzyć się z zadaniami dotyczącymi bezpiecznego zachowania podczas zabaw, bezpiecznego korzystania ze środków transportu, znajomości numerów alarmowych, przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drodze, właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia. Podczas Quizu dzieci wykazały się ogromną wiedzą. Panowała miła atmosfera, a uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestników. Wszystkie drużyny wygrały. Na koniec wręczono dzieciom nagrody oraz dyplomy.

Tekst i zdjęcia: Ewa Cymerman