Czytanie dzieciom w ramach NPRCz

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 nauczyciele z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu zachęcają rodziców oraz dzieci starsze do głośnego czytania w grupach, wychowankom z naszego przedszkola.

Rodzice korzystając z książek zakupionych do placówki w ramach programu, poszerzają wiedzę dzieci dostarczając im wielu ciekawych wiadomości. W ostatnim czasie dzieci miały okazję wysłuchać min. takich pozycji jak: "Basia i biblioteka" (Zofia Stanecka) "Nazywam się Jeżynka"(P. Rowicki), "5 minutowe bajki - zwierzęta na wsi", "Magiczne słowa Leopolda - dziękuję" oraz "Bajki" (Charles Perrault Wilhelm i Jacob Grimm).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Czytanie dzieciom w ramach NPRCz - 1
Czytanie dzieciom w ramach NPRCz - 2