Uroczyste Zakończenie Przedszkola dla 6-latków było wyjątkowym dniem dla dzieci, rodziców i nauczycieli. We wtorek 18 czerwca "Zerówka" mogła zaprezentować krótki program artystyczny przed zaproszonymi gośćmi oraz nauczycielami.

Podczas codziennych zajęć i różnorodnych form pracy z dziećmi realizujemy w naszym przedszkolu Innowację pedagogiczną wg Pedagogiki Marii Montessori.

Dnia 24 maja dzieci z Gr. III uroczyście obchodziły święto "Mamy i Taty". "Montessorki" tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień. Choć przez chwilę poczuliśmy się w innej przestrzeni, jakby ktoś nas wszystkich zaczarował i za pomocą magicznej różdżki przeniósł w magiczny ogród.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w tym roku odbyła się wcześniej z uwagi na zimowe ferie. Dziadkowie licznie przybyli do naszej grupy, aby obejrzeć prezentację piosenek, wysłuchać wierszy, a przede wszystkim uścisnąć swoje ukochane wnuczęta.

Kolędowanie u "Montessorek"

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w przedszkolu. Dlatego 21 grudnia dzieci z grupy "Montessorki" zaprosiły do przedszkola swoich rodziców.