Fundacja SYNAPSIS zaprasza rodziców małych dzieci (do 5. roku życia) na bezpłatne konsultacje ze specjalistami - telefoniczne lub online. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o udostępnienie poniższej informacji rodzicom dzieci uczęszczających do Państwa placówki poprzez umieszczenie jej na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej i/lub w mediach społecznościowych:

• Rodzicu, jesteś zaniepokojony rozwojem swojego dziecka? Zastanawia Cię nietypowe zachowanie malucha? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zasięgnij porady specjalisty Fundacji SYNAPSIS!
  • Dowiedz się, co może oznaczać, gdy Twoje dziecko często płacze, grymasi, niewiele mówi lub nie mówi wcale, nie ma ochoty na zabawę albo bawi się tylko w jeden sposób.
  • Pamiętaj jednak, że nie każde niestandardowe zachowanie malucha świadczy o poważnych problemach!

Konsultacje odbywają się w ramach kontraktu NFZ, dlatego skorzystanie z nich wymaga wypełnienia ANKIETY ZGŁOSZENIOWEJ.

Po jej wypełnieniu i odesłaniu skontaktuje się z Państwem pracownik Ośrodka celem umówienia terminu teleporady.

Fundacja SYNAPSIS działa od ponad 30 lat. Pomaga dzieciom i dorosłym osobom w spektrum autyzmu, prowadząc diagnozę, specjalistyczną terapię i rehabilitację, a także wspierając rodziny swoich podopiecznych. Poprzez dziesiątki kampanii społecznych i akcji buduje świadomość społeczną na temat autyzmu oraz uwrażliwia innych na odmienność osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dążąc do włączenia ich w życie społeczne. Jej największym sukcesem jest obniżenie wieku diagnozowania dzieci do około 2 lat.