15 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się festyn rodzinny. W tym dniu na wszystkich gości czekało wiele atrakcji: malowanie twarzy, strefa fitness, trampolina, "dmuchańce", zaplatanie warkoczyków, loteria fantowa, "balonowe cuda", gry o dużym formacie, kącik kulinarny: zupa pomidorowa, kiełbasa z grilla, pierogi, kawa, herbata.

Najsłodszą z nich była kawiarenka z pysznymi domowymi wypiekami, które przygotowali Rodzice przedszkolaków oraz stoisko z watą cukrową i popcornem do którego kolejka przez cały festyn nie malała. Oprócz loterii i zabaw dzieci były zainteresowane służbami mundurowymi Policji oraz Straży Pożarnej. Zaprezentowano wóz strażacki oraz jego sprzęt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Policji oraz Straży Pożarnej za zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu.

Tekst: Agata Dmitrzak
Zdjęcia: archiwum przedszkola