W środę 27 kwietnia przedszkolaki z grupy III "Montessorki", IV "Biedronki" oraz V "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie na spektakl pt. "Kraina śpiochów". Przedszkolaki ubrane w stroje galowe oglądały przedstawienie z dużym zaciekawieniem.

Duże wrażenie na dzieciach zrobili aktorzy, którzy świetnie odegrali swoje role. Dzieci mogły oglądać również przepiękne kostiumy sceniczne, scenografię oraz efekty świetlne. Dużą atrakcją dla naszych podopiecznych okazał się także przejazd autokarem. Przed samym wyjazdem dzieci utrwaliły sobie zasady, jakie obowiązują podczas jazdy autobusem oraz odpowiednim zachowaniem się w teatrze. Był to dzień pełen pozytywnych emocji, który rozbudził u dzieci zainteresowanie sztuką teatralną.

Tekst: Agata Dmitrzak
Zdjęcia: archiwum przedszkola