W lutym Szkoła Podstawowa Nr 5 zorganizowała konkurs skierowany do dzieci uczęszczających do oddziałów zerowych w kołobrzeskich przedszkolach i szkołach podstawowych. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych, pielęgnowanie tradycji karnawałowych oraz prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci.

Przedmiotem konkursu była maska karnawałowa jako praca przestrzenna w dowolnej technice plastycznej według własnego pomysłu. Również dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tym konkursie. Chętne przedszkolaki z Grupy Montessorek i Pszczółek z małą pomocą swych nauczycielek wykonały przepiękne maski. Serdecznie dziękujemy chętnym dzieciom za udział w konkursie.

Poniżej przedstawiam wyniki konkursu na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową:

• III miejsce - Emma Florys
  • Wyróżnienie: