Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. We wtorek 25 stycznia 2022 roku w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym.

Hol wyglądał bajecznie i kolorowo, przystrojony serpentynami oraz balonami. W balu wzięły udział dzieci z gr. II, III, IV i V. zaś przedszkolaki z gr. I swój bal miały 16 lutego. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez panią Patrycję Lipińską w rytmach zumby, a uśmiech nie znikał z twarzy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bal karnawałowy - 21
Bal karnawałowy - 22
Bal karnawałowy - 23
Bal karnawałowy - 24
Bal karnawałowy - 25
Bal karnawałowy - 14
Bal karnawałowy - 15
Bal karnawałowy - 16
Bal karnawałowy - 17
Bal karnawałowy - 18
Bal karnawałowy - 19
Bal karnawałowy - 20
Bal karnawałowy - 8
Bal karnawałowy - 9
Bal karnawałowy - 10
Bal karnawałowy - 11
Bal karnawałowy - 12
Bal karnawałowy - 13
Bal karnawałowy - 1
Bal karnawałowy - 2
Bal karnawałowy - 3
Bal karnawałowy - 4
Bal karnawałowy - 5
Bal karnawałowy - 6
Bal karnawałowy - 7