Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. We wtorek 25 stycznia 2022 roku w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym.

Hol wyglądał bajecznie i kolorowo, przystrojony serpentynami oraz balonami. W balu wzięły udział dzieci z gr. II, III, IV i V. zaś przedszkolaki z gr. I swój bal miały 16 lutego. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez panią Patrycję Lipińską w rytmach zumby, a uśmiech nie znikał z twarzy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!