Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci Gość. Najpierw było słychać dzwoneczki, potem donośne "ho, ho, ho" i pojawił się On - nasz ukochany św. Mikołaj!

Przedszkolaki powitały Mikołaja głośnymi okrzykami radości. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki, mówiły wierszyki i zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy tanecznej.
Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Mikołaj obiecał, że powróci do nas za rok. W tym dniu dzieci uczestniczyły również w mikołajkowym koncercie umuzykalniającym. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Dagmara Bulska
Zdjęcia: Archiwum przedszkola