Dnia 30.XII. pożegnaliśmy stary rok balem w maskach, które zostały wykonane wcześniej przez dzieci. W tym dniu przedszkolaki poprzez liczne zabawy i zagadki weszły tanecznym krokiem w Nowy 2023 Rok.

Przed samymi świętami został rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową". Dzieci ze wszystkich grup wiekowych spotkały się na holu przedszkola, aby poznać wyniki konkursu. Przedszkolaki za uzyskane miejsca otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Nasze przedszkole bierze udział w "Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025" dofinansowanym ze środków budżetu państwa .Dzięki programowi wzbogaciliśmy nasz księgozbiór o atrakcyjne nowości wydawnicze dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji charytatywnej "Czerwonokrzyska Gwiazdka" PCK. Jest to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej Polskiego Czerwonego Krzyża, która kierowana jest do najuboższych rodzin. W ramach tej akcji w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka słodyczy, które zostały dostarczone do rejonowego oddziału PCK w Kołobrzegu.

Dzieci z grupy V "Pszczółki" wraz z wychowawcami przygotowały się i wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd. Zaprezentowały na scenie Regionalnego Centrum Kultury pastorałkę "Puk, puk, puk".