20 września 2022 r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione, aby podkreślić ważną rolę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dzieci. Dzień ten dostarczył okazji do satysfakcji z dobrej, wspólnej zabawy, pozytywnych wrażeń oraz mnóstwa radości i uśmiechu. Nie zabrakło atrakcji i niespodzianek.

Dnia 23 września w naszym przedszkolu odbył się bal zorganizowany z okazji pierwszego dnia jesieni. Dzieci przybyły do przedszkola w kolorowych, jesiennych strojach. Wspólnie bawiły się między innymi liski, jeżyki muchomorki i wiewiórki . Dzieci tańczyły przy piosenkach o tematyce jesiennej. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w uroczystości - pożegnały Panią Lato i przywitały Panią Jesień.

Placówka nasza, reprezentowana przez 6-latki, wzięła udział w I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE MARYNISTYCZNYM "OCEAN PRZYGÓD" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Kołobrzegu.

Szanowni Rodzice. W dniu 8 września w przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe "Drużyny Kangura". W roku przedszkolnym 2022/2023 zapisy na zajęcia "Drużyny Kangura" odbywają się tylko online. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.

15 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się festyn rodzinny. W tym dniu na wszystkich gości czekało wiele atrakcji: malowanie twarzy, strefa fitness, trampolina, "dmuchańce", zaplatanie warkoczyków, loteria fantowa, "balonowe cuda", gry o dużym formacie, kącik kulinarny: zupa pomidorowa, kiełbasa z grilla, pierogi, kawa, herbata.