Dnia 23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy V "Pszczółki" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

Uroczystość zainaugurował polonez odtańczony w parach przez wychowanków. W dalszej części programu artystycznego starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony wspólnie w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Nie zabrakło emocji, były łzy śmiechu, jak również wzruszenia. Dzieci młodsze pożegnały starszych kolegów pięknymi wierszami. Za swój ciekawy występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i uśmiechy. Przy utworze muzycznym "Ale to już było…" wszyscy zebrani mogli przez chwilę wrócić do wspomnień i obejrzeć na dużym ekranie fotografie dzieci z pobytu w przedszkolu.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez dyrektora dla rodziców za zaangażowanie i pomoc. Ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Tekst: Anna Krzemińska
Zdjęcia: archiwum przedszkola