6-latki z grupy V "Pszczółki" od września rozpoczynają swoją nową przygodę w klasie I Szkoły Podstawowej. Wykorzystując możliwość uczestniczenia w dniach otwartych wybraliśmy się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda prawdziwa lekcja obserwując starszych kolegów, a także sami uczestniczyli w takiej lekcji.

Przedszkolaki zostały oprowadzone po różnych miejscach znajdujących się w szkole min.: biblioteka, sala komputerowa, gabinet psychologa, boisko szkolne oraz plac zabaw. Wychowankowie poczuli odrobinę stresu jednak na twarzach dzieci widać było ogromne zainteresowanie. Każda ze szkół przygotowała dla nas małą niespodziankę w postaci zakładek do książek, odznak oraz małej łakoci.

Wizyta w szkole - 1
Wizyta w szkole - 2