Dnia 14 września 2022 r. grupa "Pszczółek" wzięła udział w Europejskim Tygodniu Sportu. Europejski Tydzień Sportu ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści. Inicjatywa ta powstała z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności. Sport i aktywność fizyczna mają znaczny wpływ na dobre samopoczucie obywateli zwłaszcza tych najmłodszych.

Dnia 23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy V "Pszczółki" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci - te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszej grupie tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Dzień Mamy i Taty to najbardziej rodzinne święto, obchodzone w roku, niezmiennie od lat wpisane w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Wyjątkowo wyczekiwane, gdyż po dwuletnim okresie obostrzeń pandemicznych, spotkanie odbyło się w placówce z możliwością obejrzenia występu "na żywo", a nie jedynie za pośrednictwem Internetu w formie nagranego filmiku.

W piątek 20 maja uczestniczyliśmy w obchodach Święta Jednostki Wojskowej Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. Dla dzieci największą atrakcją był pokaz sprzętu wojskowego. Wzdłuż części ulicy Armii Krajowej można było zobaczyć m.in. przeciwlotniczy zestaw rakietowy Poprad czy czołg PT-91 "Twardy". Obejrzeliśmy również występy wokalne chóru Kombatant oraz zespół "Retrowianki".