Dnia 23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy V "Pszczółki" żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci - te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszej grupie tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Dzień Mamy i Taty to najbardziej rodzinne święto, obchodzone w roku, niezmiennie od lat wpisane w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Wyjątkowo wyczekiwane, gdyż po dwuletnim okresie obostrzeń pandemicznych, spotkanie odbyło się w placówce z możliwością obejrzenia występu "na żywo", a nie jedynie za pośrednictwem Internetu w formie nagranego filmiku.

W piątek 20 maja uczestniczyliśmy w obchodach Święta Jednostki Wojskowej Batalionu Remontowego w Kołobrzegu. Dla dzieci największą atrakcją był pokaz sprzętu wojskowego. Wzdłuż części ulicy Armii Krajowej można było zobaczyć m.in. przeciwlotniczy zestaw rakietowy Poprad czy czołg PT-91 "Twardy". Obejrzeliśmy również występy wokalne chóru Kombatant oraz zespół "Retrowianki".

11 maja Pszczółki wybrały się do Biblioteki Dziecięcej mieszczącej się przy ul. Brzozowej. Celem wizyty było przybliżenie dzieciom zawodu bibliotekarza, funkcjonowania biblioteki, poznanie zasad korzystania z książek oraz rozbudzenie zainteresowań czytelnictwem.