Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W grupie IV "Biedronki" był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów
i dekoracji, które rozweselały nasze pięciolatki. Od rana panowała radosna atmosfera a na dzieci czekało wiele atrakcji. Były zabawy taneczne przy największych hitach dziecięcych, zabawy na "Magicznym dywanie" oraz malowanie palcami.

Dużym przeżyciem było malowanie dzieciom twarzy. W związku z niesprzyjającą tego dnia aurą, druga część atrakcji została przełożona na inny dzień. W piątek 5-latki wybrały się do "Ukrytej Krainy", którą zamieszkuje wiele przedziwnych i zabawnych stworzeń. Mieszka w niej m.in. Pan Wiewiór, Pani Mysz, Dzika Małpka, krasnale, wróżki i ogromny 5 metrowy krokodyl Zębuś z bolącym zębem. Dzieci z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego dobrego, samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca i uśmiechu.

Dzień Dziecka w Przedszkolu - 1
Dzień Dziecka w Przedszkolu - 2