W miesiącu lutym 2021 r. po raz kolejny w grupie IV realizowane były zadania z projektu "Technikoludek - czyli przedszkolak w świecie technologii’". Tym razem przedszkolaki uczestniczyły w balu i pokazie mody Technikoludka. Dzieci wraz z rodzicami w domu miały za zadanie przygotować stroje o tematyce technologicznej.

Przedszkolakom i ich rodzicom nie zabrakło kreatywności i pomysłowości podczas tworzenia strojów. Dzieci przebrane były m. in. za aparaty fotograficzne, roboty, telefony etc. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich elektronicznych wcieleń.

Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Bal poprzedził pokaz mody technologicznej podczas którego dzieci nagradzały brawami swoje koleżanki i kolegów. Po zakończeniu pokazu dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce. Wystrój przedszkola wprowadził je w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Wspólne tańce przyniosły wiele radości naszym wychowankom i wprowadziły niecodzienną atmosferę.

Dziękujemy serdecznie rodzicom i dzieciom za stworzenie przepięknych i pomysłowych strojów oraz za zaangażowanie do współpracy w realizacji "technikoludkowego" zadania z projektu edukacyjnego.

Tekst: Justyna Stępniewska
Zdjęcia: Katarzyna Bednarz