W dniu 16.09.2022 r. dzieci z grupy "Biedronki" wzięły udział w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko. Tegorocznej edycji programu przyświecało hasło: "Wszystkie śmieci są nasze!".

W dniu 14.09.2022 r. w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dzieci z grupy "Biedronki" wybrały się do parku nadmorskiego, aby rozwijać swoją sprawność fizyczną. Przedszkolaki z przyjemnością wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem przyrządów, które napotykały na ścieżce zdrowia.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W grupie IV "Biedronki" był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów
i dekoracji, które rozweselały nasze pięciolatki. Od rana panowała radosna atmosfera a na dzieci czekało wiele atrakcji. Były zabawy taneczne przy największych hitach dziecięcych, zabawy na "Magicznym dywanie" oraz malowanie palcami.

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. 27 maja Dzieci z grupy "Biedronki" odwiedziły Bibliotekę Dziecięcą przy ul. Brzozowej. Celem wizyty było przybliżenie dzieciom zawodu bibliotekarza. W bibliotece przywitała dzieci pani bibliotekarka Agata Kijanka. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.

26 maja w grupie IV "Biedronki" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki wraz z paniami przygotowały wiersze, piosenki, tańce oraz upominki dla najbliższych. Dzieci recytując, śpiewając i tańcząc wyraziły swoją miłość do rodziców. Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Nie brakowało uśmiechów, wzruszeń i radości.