Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. W piątek (20 stycznia) dzieci z grupy III gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Dzieci przepięknie zaprezentowały okolicznościowe wiersze, piosenki i taniec. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich bliskich laurkę i drobny upominek. Po części artystycznej zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W ten sposób pragnęliśmy okazać Dziadkom szacunek i podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze naszych gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości!

Tekst: M. Kuczyńska
Foto: archiwum przedszkola