Dnia 23 czerwca Sześciolatki oficjalnie pożegnały się z przedszkolem, wkraczając w nowy etap edukacji. Starszacy wraz ze swoimi nauczycielami przygotowali program artystyczny prezentując umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne.

Uroczyste spotkanie z udziałem rodziców rozpoczęło się tradycyjnie polonezem, następnie wiersze, piosenki, tańce, życzenia i podziękowania. Każdy przedszkolak kończący edukację przedszkolną otrzymał dyplom i upominek, dzieci wysłuchały życzeń skierowanych do nich przez Panią Dyrektor. Duma rodziców i radość dzieci to doświadczenia, które pozostają w pamięci na długi czas.

Samych wesołych dni, ciekawych doświadczeń i najlepszych kolegów życzymy naszym wychowankom!

Tekst: V. Mazur - Parfin
Zdjęcia: archiwum przedszkola