Dnia 1 czerwca w naszym przedszkolu tradycyjnie obchodzony był Dzień Dziecka. To jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Maluszki z grupy I "Ślimaczki", pierwszy raz świętowały ten dzień w naszym przedszkolu. Był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich.

Od rana panowała radosna atmosfera a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były… zabawy taneczne przy największych dziecięcych hitach, zabawy wspólne na "Magicznym dywanie", zabawy z chustą animacyjną, była gimnastyka z muzyką oraz malowanie dzieciom twarzy. W związku z niesprzyjającą tego dnia aurą, druga część atrakcji została przełożona na inny dzień. W dniu 03 czerwca, maluszki miło spędziły czas na wspólnej zabawie w sali zabaw "Milenium". Dzieci skakały na kulkach, bawiły się w kącikach zabaw. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

Tekst: Ewa Cymerman
Zdjęcia: archiwum przedszkola