Kolejny raz nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Góra Grosza". Była to XXIII edycja tej zbiórki i trwała w naszej placówce od 14 listopada 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. W tym czasie w szatniach stanęły specjalne skarbonki, do których można było wrzucać "grosiki". Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola.

Celem zbiórki było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Pieniądze zostały policzone, spakowane oraz wysłane. Łącznie nasze przedszkole zebrało 574,00 zł Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom/Opiekunom, którzy wzięli udział w akcji. Specjalne podziękowanie składamy dla Pana Kacpra - logopedy.

Tekst: Katarzyna Azierska
Zdjęcia: archiwum przedszkola