Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Dnia 14.10.2022 r. nasze przedszkolaki chciały podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za wszystko co robią, aby mogli miło i bezpiecznie bawić się i uczyć.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach i piosenkach przygotowanych przez dzieci z grupy IV "Biedronki". Dzieci wykonały także dla gości "Tarantellę", włoski taniec ludowy z kraju patronki przedszkola. Miały okazję zatańczyć "cza-czę" z gośćmi. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Joanna Libera. Podziękowała wszystkim za sumienną pracę i osiągnięcia. Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi naszego przedszkola otrzymali także nagrody dyrektora za rzetelną pracę, kreatywność i skuteczne działania w obszarze zadań statutowych przedszkola. W tym roku nagrodę dyrektora otrzymali: Katarzyna Bednarz, Agnieszka Ćwiek, Dagmara Bulska, Wioletta Korotkin, Marta Kuczyńska, Anna Krzemińska, Violetta Mazur-Parfin, Daniel Trott, Dorota Ziętek.

Podczas miejskich obchodów DEN w Regionalnym Centrum Kultury W Kołobrzegu w dniu 13.10.2022 r. Nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg odebrały również pani dyrektor Joanna Libera i wicedyrektor pani Aleksandra Gajek.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Tekst: Katarzyna Azierska
Zdjęcia: archiwum przedszkola