Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński", którego celem jest ocena placówki edukacyjnej przez rodziców, której powierzają swoje pociechy oraz wybór najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli.

Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, cierpliwością, ciepłym podejściem szczególnie na początku ścieżki edukacyjnej naszych najmłodszych przedszkolaków.

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali pracujący w przedszkolu nauczyciele: Agata Dmitrzak i Justyna Stępniewska.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel 

Liczymy na Państwa głosy i zapraszam do głosowania.

Oto linki do głosowania

Pod tym linkiem można głosować na nasze przedszkole. Zachęcamy i z góry pięknie dziękujemy.