W dniach 05 lutego dla dzieci grupy I i II oraz 09 -10 lutego 2021 roku dzieci z grupy III, IV i V wzięły udział w balu karnawałowym w wersji on - line przygotowanym przez panią Patrycję Lipińską. "Bal karnawałowy" dla dzieci w Naszym Przedszkolu. Bal rozpoczął się już od samego rana pod hasłem: "W krainie szczęścia".

"Kraina szczęścia" to też, cudownie przygotowany pomysł na bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych przygotowany przez panią Patrycję Lipińską. Pomysłowość rodziców w przebraniu dzieci w stroje karnawałowe nie miała granic.

Do przedszkola od samego rana przybywali: super bohaterzy, księżniczki, Sowella, króliczki, aniołki, jednorożce, czarownice, wróżki, smoki, postacie z bajek, strażacy, policjanci, lekarze, żołnierze, piraci, kowboje, indianki, jaskiniowcy.

Balonowy wystrój sal oraz disco kule wprowadziły dzieci, a także wszystkie Panie w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce - przy rytmach wesołej muzyki, które przeplatane były zabawami i korowodami.

Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach. Taka zabawa to niezapomniane przeżycie dla dzieci.

Tekst: Ewa Cymerman