Dzień Dziecka jest traktowany szczególnie i wyjątkowo. Na ten dzień z utęsknieniem czekają wszystkie przedszkolaki, które liczą, że z tej okazji otrzymają upominki, a oprócz tego spędzą ten czas w sposób wyjątkowy. To wspaniały dzień dla wszystkich dzieci.

Z okazji ich święta, panie przed wejściem do przedszkola zamieściły bramę, udekorowaną kwiatami wykonanymi z kolorowych balonów i serpentynami. W tym  wspaniałym dniu  01.06.2020 r. odwiedziła naszą placówkę Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i złożyła dzieciom życzenia z okazji ich święta. Poczęstowała dzieci pysznymi i zdrowymi owocami. Po śniadaniu Pani Dyrektor Joanna Libera złożyła serdeczne życzenia przedszkolakom oraz wręczyła im książeczki do kolorowania. Dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych na placu zabaw. P. Justyna zorganizowała na świeżym powietrzu, wesołą zabawę Tańce przy muzyce.  Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności  taneczne. Po części artystycznej można było nabrać sił, próbując pysznych kiełbasek z grilla , które dopilnował P. Daniel. Pogoda dopisała i dzieci z obu grup mogły wesoło bawić się i tańczyć. Tańcom towarzyszył dobry nastrój. Wychowankowie wrócili do placówki pełni pozytywnych wrażeń.

Wszystkim naszym wspaniałym przedszkolakom życzymy dużo uśmiechu, słońca, radosnych zabaw.

Tekst: Ewa Cymerman

Zdjęcia: archiwum przedszkola