Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok 2018/19

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Dnia 6 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 3. 
Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, w tym składania sobie życzeń poprzez wysyłanie kartek świątecznych oraz wspólne spędzanie czasu rodzica i dziecka na kreatywnej zabawie. 

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kartki świątecznej związanej tematycznie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia, dowolną techniką plastyczną płaską w formie pocztówki. Konkurs trwał od 22 listopada do 3 grudnia 2019 r. Na konkurs wpłynęło 36 prac. Dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie. 

Prace plastyczne oceniała Komisja Konkursowa w składzie:
Przewodniczący: Anna Krzemińska (wicedyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3)
Członkowie: Ewa Cymerman (nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 3)
Violetta Mazur- Parfin (nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 3).


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "KARTKA BOŻONARODZENIOWA”:


KATEGORIA WIEKOWA 3-4LATKI:


I MIEJSCE
- Filip Gliwa, gr. II, 4 lata
II MIEJSCE - Oliwia Piasecka, gr. II, 4 lata

II MIEJSCE - Jakub Wronka, gr. I, 3 lata
III MIEJSCE - Helena Piotrowska, gr. II, 4 lata

 

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ:


  1. Emma Florys, gr. III, 3 lata
    2. Maciej Kachniarz, gr. I, 3 lata
    3. Mikołaj Kołacz, gr. I, 3 lata
    4. Pola Wieczorek, gr. I, 3 lata
    5. Elena Gad, gr. II, 4 lata
    6. Sandra Ligus, gr. II, 4 lata
    7. Amelia Michalik, gr. II, 4 lata
    8. Zuzanna Orzeszyna, gr. III, 4 lata
  2. Szymon Stachacz, gr. II, 4 lata
  3. Bartosz Walicki, gr. IV, 4 lata
  4. Adam Wieczorek, gr. V, 4 lata
  5. Lilianna Yilmaz, gr. II, 4 lata

 

 

KATEGORIA WIEKOWA 5-6 LATKI:


I MIEJSCE -  Maria Pasikowska, gr. III, 6 lat
II MIEJSCE - Jaśmina Ciesielska, gr. III, 5 lat
III MIEJSCE – Michał Nowak, gr. IV, 5 lat

WYRÓŻNIENIE – Michał Budzich, gr. III, 6 lat

WYRÓŻNIENIE – Maksymilian Kowalczyk, gr. IV, 5 lat

WYRÓŻNIENIE - Zofia Przelaskowska, gr. IV, 5 lat

 

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ:
1. Jagoda Gładysz, gr. IV, 5 lat
2. Kacper Iwicki, gr. IV, 5 lat
3. Hanna Kachniarz, gr. IV, 5 lat
4. Antonii Zieliński, gr. IV, 5 lat
5. Tomasz Bajko, gr. V, 6 lat
6. Wiktoria Dmitrzak, gr. III, 6 lat
7. Wojciech Dudczak, gr. III, 6 lat
8. Macy Laugs, gr. V, 6 lat
9. Marcel Królak, gr. III, 6 lat
10. Martyna Klein, gr. V, 6 lat
11. Marcelina Matysiak, gr. V, 6 lat
12. Michał Piątkowski, gr. III, 6 lat

  1. Anna Świątek, gr. III, 6 lat
  2. Oskar Tryniszewski, gr. V, 6 lat

Dzieci, które zajęły miejsca otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Przedszkolaki, które zdobyły wyróżnienia oraz otrzymały podziękowania również dostały dyplomy i drobne upominki.

 

Tekst: Ewa Cymerman
Zdjęcia: Archiwum przedszkola

DSC_0438
DSC_0434
3
DSC_0448
DSC_0444
DSC_0442
  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej