Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W dniu 22.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych znanych postaci. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój holu oraz zespół muzykalny wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Tekst: Aleksandra Gajek

Zdjęcia: archiwum przedszkola