Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok 2018/19

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka, można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów, dlatego dnia 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. 

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci miały okazje poznać historię Pluszowego Misia. Przedszkolaki  z grupy II ,,Biedronki’’ zaprezentowały dla kolegów piosenkę ,,Sześć sekretów’’,odbyła się również inscenizacja wiersza „Koło pieca siedzi miś” w  wykonaniu pań.

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. 

Tekst : Justyna Stępniewska

DSC_0023
DSC_0026
DSC_0030
DSC_0033
  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej