Stragan Jesienny to już tradycja w naszym przedszkolu, więc i w tym roku szkolnym w dniach 28-29.11.2018r. odbyło się to wydarzenie, w które zaangażowali się pracownicy przedszkola i rodzice.

Na stoisku można było zakupić różnorodne przetwory takie jak ogórki konserwowe, dżemy czy konfitury. W ofercie gastronomicznej polecane były placki ziemniaczane, zdrowe soki owocowo-warzywne, które były wykonywane na miejscu za pomocą sokowirówek. Nie zabrakło również pysznych, domowych wypieków, które cieszyły się powodzeniem wśród kupujących.

Pozyskane podczas Straganu Jesiennego środki zostaną przeznaczone na doposażenie placówki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie przedsięwzięcia oraz odwiedzających nasze stoisko.

Tekst: Aleksandra Gajek

Zdjęcia: archiwum przedszkola