„Dziki Zachód” w Zieleniewie – to park rozrywki i mini zoo, które dzieci z naszego przedszkola niedawno odwiedziły. Przekraczając bramę „Dzikiego Zachodu” dzieci przeniosły się w zupełnie inny świat, pełen kowbojów, Indian i beztroskiej zabawy.

Na terenie parku czekało mnóstwo atrakcji podzielonych tematycznie: mini zoo, gdzie dzieci obserwowały różne zwierzęta z całego świata, niektóre z nich mogły karmić marchewką, wysłuchać ciekawostek na ich temat. Zwiedzały muzeum Indian, jeździły na kucykach i dorożką, korzystały z atrakcyjnych placów zabaw. Spotkanie z przewodnikami, którzy oprowadzali dzieci po rozległym terenie „Dzikiego Zachodu” przysporzyło wszystkim wiele ekscytujących wrażeń i radości. Aktywny sposób spędzania czasu na łonie natury to coś, co dzieci w wieku przedszkolnym bardzo lubią. Z pewnością zaoferowana przedszkolakom forma zabawy bardzo się podobała, uśmiech na twarzy to potwierdził.

Tekst: Violetta Mazur – Parfin
Zdjęcia: archiwum przedszkola