Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji 12 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz emerytowani pracownicy przedszkola.

Przedszkolaki z grupy II ,,Biedronki'' przygotowały część artystyczną, w której wierszami, piosenkami i tańcem dziękowały za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagrodzenia nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Po przedstawieniu Pani wicedyrektor Anna Krzemińska wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Tekst : Justyna Stępniewska

Zdjęcia: archiwum przedszkola