Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok 2018/19

Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego małego przedszkolaka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również dzieci, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, niedalekie przywitanie ze szkołą.

Z Przedszkolem Miejskim nr 3 im Marii Montessori w Kołobrzegu żegnały się najstarsze dzieci z grupy montessoriańskiej – Pszczółki oraz dzieci z grupy II - Biedronki. Uroczystość taka odbyła się w czwartek, 21 czerwca 2018 roku.

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia grupy II, kolejnie grupy V.  Dzieci starsze zatańczyły „Poloneza”, i „Krakowiaka” za którego zostały nagrodzone ogromną ilością braw. Następnie dzieci młodsze pożegnały swoich najstarszych kolegów. Wierszom, tańcom i wzruszającym piosenkom nie było końca.

Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Libera, Panie, które opiekowały się grupami od kilku lat oraz rodzice, którzy serdecznie podziękowali za edukację przedszkolną.  Przedszkolaki otrzymały upominki a rodzice podziękowania za szczególe zaangażowanie w prace placówki.

Uroczystości kontynuowane były w mniejszych gronach. Rodzice z grupy V zaprosili na słodki poczęstunek w formie pięknego tortu.

Dzieciom kończącym przygodę z przedszkolem życzymy wielu sukcesów na szkolnej drodze. Wspaniałych przyjaciół, dobrych ocen i wielu pięknych chwil w szkole życzy cały personel Przedszkola Miejskiego nr 3.

Tekst: Sylwia Wasilewicz

Zdjęcia: archiwum przedszkola

DSC_0004
DSC_0009
DSC_0012
DSC_0015
DSC_0016
DSC_0025
DSC_0026
DSC_0038
DSC_0039
DSC_0048
DSC_0052
DSC_0060
DSC_0068
DSC_0072

 

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej