Niestety pogoda w czerwcu nam nie dopisała i nie odbyła się jedna z zaplanowanych wycieczek, w zamian za to, starszaki z grupy V i z grupy II wybrały się do Ukrytej Krainy.

Ukryta Kraina to nietypowa atrakcja dla dzieci i ich rodziców zlokalizowana w okolicach Portu Pasażerskiego w Kołobrzegu, w której na ponad 400m2 znajduje się świat pełen magii. Dzięki magicznej różdżce, którą otrzymaliśmy byliśmy w stanie ożywić ten świat i poznać bliżej postacie w nim mieszkające. W Ukrytej Krainie mieszkają m.in. zabawny Pan Wiewiór, olbrzymi 5 metrowy krokodyl Zębuś, rozmaite wróżki, skrzaty i krasnale.

Dzieci zostawiły na miejscu na pamiątkę wstążeczki ze swoimi imionami przywiązane do kolorowych linek. To byłą wizyta pełna wrażeń.

Tekst: Sylwia Wasilewicz

Zdjęcia: archiwum przedszkola