Wiele atrakcji czekało na dzieci, ich rodziny oraz przybyłych gości podczas festynu zorganizowanego przez nasze przedszkole.

Festyn Rodzinny odbył się w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Po części artystycznej można było nabrać sił, próbując pysznych kiełbasek z grilla lub zupy grochowej. Oferta gastronomiczna obejmowała dość szeroki asortyment. Na barwnym stoisku cieszącym się popularnością można było zakupić smakowite domowe wypieki. Nie zabrakło loterii fantowej, trampoliny, dmuchanego zamku, malowania twarzy oraz zaplatania warkoczyków.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy zechcieli przyjść na festyn i wesprzeć nasze przedsięwzięcie. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na doposażenie placówki.

Tekst: Aleksandra Gajek

Zdjęcia: archiwum przedszkola