W dniu 20.06.2017r odbył się ostatni koncert w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2016/2017r. Była to świetna okazja, aby poznać bliżej niektóre instrumenty dęte blaszane.

A wszystko w przebojach muzyki światowej. Audycja umuzykalniająca dla dzieci pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej to forma obcowania z muzyką klasyczną, przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także młodzieży. Zróżnicowane pod względem tematycznym spotkania umożliwiają poznanie i usłyszenie niemal wszystkich instrumentów wchodzących w skład orkiestry symfonicznej. Serdecznie dziękujemy za wszystkie audycje umuzykalniające, które przybliżały dzieciom świat dźwięków, prezentując różne instrumenty muzyczne i zapraszamy oczywiście już po wakacjach we wrześniu.

Tekst: Monika Józefowicz

Zdjęcia: archiwum przedszkola