SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE W PRZYSZŁYM TYGODNIU ZAJĘCIA DRUŻYNY KANGURA ZOSTANĄ JEDNORAZOWO PRZENIESIONE Z WTORKU (25.02) NA ŚRODĘ (26.02) W TYCH SAMYCH GODZINACH.

PRZYPOMINAMY O POZOSTAWIENIE KART DO ODLOGOWANIA W DNIU ZAJĘĆ.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Michał Grochulski

tel: 509 608 779

Instruktor prowadzący
Olgierd Wasilewski

tel: 607 070 688

Zaprszamy rodziców do lektury nowych artykułów zamieszczonych w KĄCIKU DIETETYKA.

Na przełomie listopada i stycznia w całej Polsce we wszystkich przedszkolach i szkołach  przeprowadzona była  XX  edycja akcji GÓRY GROSZA Towarzystwa NASZ DOM , której celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom osieroconym .

Nasze przedszkole również przystąpiło do tej szlachetnej akcji i przeprowadziło zbiórkę monet w poszczególnych grupach wiekowych.

Razem udało nam się zebrać kwotę 205 złotych i 77  groszy.

Tekst: Justyna Stępniewska

Zdjęcia: Archiwum przedszkola

29 stycznia w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dla wszystkich podopiecznych, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. W dniach 21-22.01.2020r.  odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w każdej z grup.

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, pierwszą gwiazdkę i prezenty przedszkolaki zaprosiły wraz ze swoimi wychowawcami rodziców i bliskich na przedświąteczne spotkanie w przedszkolu.

16 grudnia 2019 r odbył się koncert pt. „Wędrówki Artystki Mrówki”.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas na życzenia, kolędy i jasełka. Tworząc atmosferę oczekiwania spotkaliśmy się, dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W tym przedświątecznym okresie w dniach 12-13.12.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu Kiermasz Świąteczny.

Dnia 11.12.2019 r. na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta- Pani Anny Mieczkowskiej.

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki jak co roku uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim przyjacielem - Misiem.

Dnia 6 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość.

Polski Czerwony Krzyż - najstarsza polska organizacja humanitarna obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji, 19 listopada w Kołobrzegu odbyła się specjalna gala.

W dniach 03.12.2019 r. i 04.12.2019 r. w naszym przedszkolu było gwarno i bardzo pracowicie. Odbyły się warsztaty rodzinne.