W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, pierwszą gwiazdkę i prezenty przedszkolaki zaprosiły wraz ze swoimi wychowawcami rodziców i bliskich na przedświąteczne spotkanie w przedszkolu.

16 grudnia 2019 r odbył się koncert pt. „Wędrówki Artystki Mrówki”.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas na życzenia, kolędy i jasełka. Tworząc atmosferę oczekiwania spotkaliśmy się, dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W tym przedświątecznym okresie w dniach 12-13.12.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu Kiermasz Świąteczny.

Dnia 11.12.2019 r. na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta- Pani Anny Mieczkowskiej.

W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki jak co roku uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim przyjacielem - Misiem.

Dnia 6 grudnia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość.

Polski Czerwony Krzyż - najstarsza polska organizacja humanitarna obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji, 19 listopada w Kołobrzegu odbyła się specjalna gala.

W dniach 03.12.2019 r. i 04.12.2019 r. w naszym przedszkolu było gwarno i bardzo pracowicie. Odbyły się warsztaty rodzinne.

Od wielu już lat odwiedzają nasze przedszkole dzieci z Sanatorium „Słoneczko”. Prezentują dzieciom ciekawe utwory literackie, propagując akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.

Andrzejki to jeden z wyjątkowych i magicznych dni w roku kojarzący się od bardzo dawna z tradycją wróżenia.Obchodzone były w tym roku 29 listopada.

21.11.2019 r. nasze przedszkole odwiedził Pan policjant, który utrwalał z wychowankami podstawowe zasady bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

Dnia 14 listopada 2019 r. dzieci z grupy II ,,Biedronki” uczestniczyły w obchodach Dnia Tolerancji, które odbyły się w Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano”.

Jak co roku, tak i w dniach 14 – 15.11.2019r. odbył się Stragan Jesienny, w który zaangażowali się rodzice oraz pracownicy przedszkola.