Zamierzenia

Wychowawczo • Dydaktyczne

Aktualności

Aktualności • Komunikaty

Previous Next Play Pause
A A A

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych do pawilonu wystawienniczego Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu przy ulicy ppor. E. Gierczak 5.

 

SZANOWNI  RODZICE

Informujemy, że ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zainteresowanym Rodzicom przekazujemy oferty, które wpłynęły do naszego przedszkola.

Polisa z ubiegłego roku jest ważna do 16.09.2020

PZU NNW SZKOLNE NA MOJE PZU https://lmielnikiewicz.agentpzu.pl/

ERGOHESTIA – Gabriela Nawrocka tel. 603 068 645

www.ubezpieczenia.nau.pl

InterRisk VIENNA INSURANCE GROUP  -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANG Spółdzielnia  
T: 797 639 440
 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
info: http://www.grupaang.pl/ http://angbiznes.pl/

Bezpieczny.pl ( GENERALI ), Compensa -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

InterRisk EDU PLU  -e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BEZPIECZNY.PL   www.bezpieczny.pl

AVIVA

 

https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=DC58CD248F3150B2731C5F7196F03B367F96B8B0

 https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=B570F8EDDBE98DD59C15926D57F69FFD2C280AB3

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZESPÓŁ GESTUM BROKER UNIQA TU SA  https://gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko/

Stowarzyszenie Odpowiedzialni.pl  https://nwucznia.pl/?page_id=11

 

 

 

Wakacyjne miesiące: lipiec i sierpień w Przedszkolu Miejskim nr 3 obfitowały w różne formy aktywności, zarówno ruchowe, jak i plastyczne.

SZANOWNI RODZICE, 

na podstawie Zarządzenia nr 92/20 Prezydenta Miasta Kołobrzeg z dnia 24 czerwca 2020 r. w okresie lipiec-sierpień 2020 r. przedszkole pracuje w swoim budynku przy Unii Lubelskiej 23.

Wszystkie wnioski wakacyjne rozpatrzono pozytywnie. Praca opiekuńczo- wychowawcza będzie zorganizowana w dwóch grupach zróżnicowanych wiekowo.

Czerwiec to miesiąc, w którym starszaki żegnają się z przedszkolem.  W naszej placówce uroczyste zakończenie przedszkola odbyło się w dwóch turach  19 czerwca 2020 r. dla dzieci z grupy III  i 25 czerwca 2020 r. dla dzieci z grupy V.  W tych dniach żegnaliśmy  dzieci, które w przeważającej większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy dzieci 6-letnie wraz z rodzicami na UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA.

Uroczystość odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dzień Dziecka jest traktowany szczególnie i wyjątkowo. Na ten dzień z utęsknieniem czekają wszystkie przedszkolaki, które liczą, że z tej okazji otrzymają upominki, a oprócz tego spędzą ten czas w sposób wyjątkowy. To wspaniały dzień dla wszystkich dzieci.

Tegoroczna edycja Regionalnego konkursu plastycznego ,,ZABYTKI WOKÓŁ NAS” była jednym z wydarzeń odbywających w ramach obchodów 75 rocznicy zakończenia walk o Kołobrzeg i zaślubin 1 Armii Wojska Polskiego z Bałtykiem.

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2020 r.  Pani Dyrektor Joanna Libera  uczestniczyła w organizowanym przez Panią Prezydent Annę Mieczkowską i Miejską Bibliotekę Publiczną Maratonie Czytania Bajek.
Wszystkim dzieciom, i małym i tym całkiem dużym życzyła w dniu Ich święta dużo zdrowia, realizacji swoich planów i marzeń, szerokiego grona dobrych kolegów i koleżanek, wiele uśmiechu i radości każdego dnia!

1 CZERWCA - DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół   i kochających rodziców.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi

Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu

 

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 18.05.2020 r. placówka nasza wznowiła działalność opiekuńczo - wychowawczą. Nadal będą publikowane materiały edukacyjne na stronie internetowej przedszkola dla grup I-V w zakładce praca zdalna. Gorąco zachęcamy do korzystania!

Z poważaniem, Anna Krzemińska (wicedyrektor przedszkola)

Materiały opracowane przez Rzecznika Praw Obywatelskich do wykorzystania w działaniach podejmowanych na rzecz osób doświadczających przemocy w rodzinie.

Załącznik 1

Załącznik 2

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla dzieci pt. "Mama i ja - w moim mieście" zorganizowanym przez Regionalne Centrum Kultury oraz Miasto Kołobrzeg. Regulamin konkursu.

W  czasie pandemii pracownicy przedszkola

 SZANOWNI RODZICE,

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w konkursie plastycznym i filmowym zorganizowanego przez Marszałka Województwa.

  • Rozwój:

  • Fizyczny

  • Społeczny

  • Poznawczy

Nasz Patron Maria Montessori

Wspieramy spontaniczność i twórczość dzieci

czytaj więcej