SZANOWNI RODZICE,

na podstawie Zarządzenia nr 92/20 Prezydenta Miasta Kołobrzeg z dnia 24 czerwca 2020 r. w okresie lipiec-sierpień 2020 r. przedszkole pracuje w swoim budynku przy Unii Lubelskiej 23.

Wszystkie wnioski wakacyjne rozpatrzono pozytywnie. Praca opiekuńczo- wychowawcza będzie zorganizowana w dwóch grupach zróżnicowanych wiekowo.

Czerwiec to miesiąc, w którym starszaki żegnają się z przedszkolem.  W naszej placówce uroczyste zakończenie przedszkola odbyło się w dwóch turach  19 czerwca 2020 r. dla dzieci z grupy III  i 25 czerwca 2020 r. dla dzieci z grupy V.  W tych dniach żegnaliśmy  dzieci, które w przeważającej większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy dzieci 6-letnie wraz z rodzicami na UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA.

Uroczystość odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dzień Dziecka jest traktowany szczególnie i wyjątkowo. Na ten dzień z utęsknieniem czekają wszystkie przedszkolaki, które liczą, że z tej okazji otrzymają upominki, a oprócz tego spędzą ten czas w sposób wyjątkowy. To wspaniały dzień dla wszystkich dzieci.

Tegoroczna edycja Regionalnego konkursu plastycznego ,,ZABYTKI WOKÓŁ NAS” była jednym z wydarzeń odbywających w ramach obchodów 75 rocznicy zakończenia walk o Kołobrzeg i zaślubin 1 Armii Wojska Polskiego z Bałtykiem.

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2020 r.  Pani Dyrektor Joanna Libera  uczestniczyła w organizowanym przez Panią Prezydent Annę Mieczkowską i Miejską Bibliotekę Publiczną Maratonie Czytania Bajek.
Wszystkim dzieciom, i małym i tym całkiem dużym życzyła w dniu Ich święta dużo zdrowia, realizacji swoich planów i marzeń, szerokiego grona dobrych kolegów i koleżanek, wiele uśmiechu i radości każdego dnia!

1 CZERWCA - DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół   i kochających rodziców.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi

Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 18.05.2020 r. placówka nasza wznowiła działalność opiekuńczo - wychowawczą. Nadal będą publikowane materiały edukacyjne na stronie internetowej przedszkola dla grup I-V w zakładce praca zdalna. Gorąco zachęcamy do korzystania!

Z poważaniem, Anna Krzemińska (wicedyrektor przedszkola)

Materiały opracowane przez Rzecznika Praw Obywatelskich do wykorzystania w działaniach podejmowanych na rzecz osób doświadczających przemocy w rodzinie.

Załącznik 1

Załącznik 2

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla dzieci pt. "Mama i ja - w moim mieście" zorganizowanym przez Regionalne Centrum Kultury oraz Miasto Kołobrzeg. Regulamin konkursu.

W  czasie pandemii pracownicy przedszkola

SZANOWNI RODZICE,

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w konkursie plastycznym i filmowym zorganizowanego przez Marszałka Województwa.

Przekazujemy informację od Pani fotograf

REGIONALNE CENTRUM KULTURY zaprasza dzieci i rodziców do udziału w konkursie.