W grudniu Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu ogłosiła IV edycję rodzinnego konkursu "Piernikowe cuda", który polegał na wykonaniu piernika (ozdoby bożonarodzeniowej) z materiałów jadalnych i udekorowaniu go według własnego pomysłu. Założeniem konkursu było rodzinne wykonanie pracy (dziecka wraz z rodzicami/dziadkami/rodzeństwem itd.). Wytwór mógł mieć formę tradycyjnego pierniczka, ozdoby wiszącej lub formy przestrzennej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Prace, które zostały dostarczone do przedszkola przekazaliśmy organizatorowi (SP6). Pragniemy złożyć Państwu podziękowanie za zaangażowanie, pogratulować pomysłowości i jednocześnie poinformować, że Zuzia z gr. III "Montessorki" zdobyła III miejsce. Gratulujemy!