Nie zabrakło również zdrowych soków owocowo - warzywnych, które były wykonywane na miejscu za pomocą sokowirówki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród rodziców i dzieci. Pozyskane fundusze podczas Straganu Jesiennego zasiliły konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na potrzeby wychowanków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, aktywnie zaangażowanym w organizację straganu. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących i odwiedzających nasze stoiska.

Tekst: Teresa Kocoń
Foto: Archiwum przedszkola